Financial Analyst/Controller

Warszawa Stała PLN132.000 - PLN144.000 rocznie

Updated on 04/12/2023

  • Jasna ścieżka kariery
  • Rozwój w międzynarodowym środowisku

O naszym kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna.

Opis stanowiska

  • Budżetowanie, prognozowanie i szeroko rozumiane planowanie finansowe, z uwzględnieniem analizy i wyjaśniania odchyleń.
  • Weryfikowanie i tworzenie prognoz finansowych.
  • Przygotowywanie prognoz sprzedaży.
  • Analiza i weryfikacja kosztów produkcji.
  • Przygotowywanie analiz finansowych wspierających biznes w decyzjach odnośnie cen, kosztów standardowych, odchyleń od cen ewidencyjnych, rezerw itd.
  • Przygotowanie, analiza i interpretacja danych statystycznych i księgowych pod kątem prawidłowości danych, wiekowania i wprowadzenia akcji korygujących.
  • Udział w zamknięciu miesiąca oraz raportowania wyniku finansowego i kapitału obrotowego firmy.
  • Współpraca z Centralą Firmy.
  • Rozwój systemu raportowania i kontroli finansowej.
  • Udział w projektach firmowych.
  • Sporządzanie analiz ad hoc.

  • Wykształcenie kierunkowe (finanse i rachunkowość, ekonomia lub pokrewne).
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale kontrolingu (doświadczenie w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem).
  • Dobra znajomość języka angielskiego (poziom min.B2).
  • Wysokie umiejętności narzędziowe, w tym zaawansowana znajomość MS Excel oraz doświadczenie w pracy na systemach klasy ERP.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, interpersonalne, samodzielność, dobra organizacja pracy własnej i zaangażowanie.

Oferujemy

Nasz Klient oferuje:

  • Realne możliwości rozwoju w obszarze kontrolingu w międzynarodowej firmie produkcyjnej.
  • Stabilne zatrudnienie w organizacji w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość pracy hybrydowej.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pakiet benefitów.
Kontakt
Justyna Stanislawiak
Numer referencyjny
JN-102023-6218687

Sektor
Księgowość, Audyt, Podatki i Doradztwo
Obszar
Kontroling
Branża
Financial Services
Lokalizacja
Warszawa
Rodzaj umowy
Stała