Fulfillment Director

Wrocław Stała PLN1.667 - PLN2.167

Dodano 21/06/2022

  • odpowiedzialność za region Europy Środkowo-Wschodniej
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Naszym klientem jest międzynarodowa firma działająca w branży e-commerce.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie i rozwijanie zespołu menedżerów na podstawie wyników KPI i raportów dostawców.
  • Udział w tworzeniu procesów i nowych standardów oraz nadzór nad ich wdrażaniem.
  • Wdrażanie projektów związanych z ciągłym doskonaleniem procesów oraz podnoszeniem satysfakcji klienta.
  • Nadzorowanie pracy dostawców usług logistycznych.
  • Udział w negocjacjach kontraktów.
  • Analizowanie poziomu usług i kosztów dostawców usług logistycznych.
  • Odpowiedzialność za region Europy Środkowo-Wschodniej.

  • Min. 5 lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym w centrum dystrybucyjnym e-commerce.
  • Język angielski na poziomie min. B2.
  • Zdolności analityczne oraz bardzo dobra znajomość Excel-a.
  • Doświadczenie w zakresie Lean Management / Six Sigma.
  • Wykształcenie wyższe.
  • Gotowość do podróży służbowych (około 20% czasu pracy).

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki finansowe złożone z wynagrodzenia podstawowego + premii.
  • Lekcje językowe.
  • Brak drees code.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Samochód służbowy do użytku własnego.
  • Możliwość korzystania z home office.
Kontakt
Patryk Grygiel
Numer referencyjny
JN-062022-5655909

Sektor
Zakupy i Łańcuch Dostaw
Obszar
Zarządzanie transportem i dystrybucją
Branża
FMCG (Fast Moving Consumer Goods)
Lokalizacja
Wrocław
Rodzaj umowy
Stała