In house Lawyer - Family Office

Warszawa Kontrakt B2B PLN12.000 - PLN18.000 miesięcznie (PLN144.000 - PLN216.000 rocznie)

Updated on 08/09/2023

  • Organizacja typu Family Office
  • 3 - 7 lat doświadczenia zawodowego

Naszym Klientem jest organizacja typu Family Office, która poszukuje prawnika odpowiedzialnego za wsparcie prawne spółek w portfolio Family Office oraz realizację różnorodnych zadań z zakresu prawa korporacyjnego i transakcyjnego. Jeśli jesteś prawnikiem z doświadczeniem w obszarze korporacyjnym, błyskotliwym, rozgarniętym, samodzielnym myślicielem oraz chcesz pracować w dynamicznym zespole, ta praca jest dla Ciebie!

Opis stanowiska

  • Bieżące wsparcie prawne dla spółek w portfolio Family Office
  • Sporządzanie, analiza i opiniowanie projektów dokumentacji prawnej
  • Współpraca z kadrą zarządzającą w celu określenia i zapewnienia wsparcia prawnego dla organizacji
  • Wydawanie opinii prawnych, udzielanie wyjaśnień, porad, konsultacji i informacji prawnych dla spółek oraz ich jednostek organizacyjnych
  • Reprezentowanie spółek przed zewnętrznymi instytucjami, organami i kontrahentami
  • Aktywny udział w wypracowywaniu optymalnych rozwiązań formalno-prawnych, pozwalających efektywnie realizować cele i założenia biznesowe spółki
  • Śledzenie najnowszych zmian w ustawodawstwie

  • Wykształcenie prawnicze oraz mile widziany tytuł radcy prawnego albo adwokata
  • Doświadczenie zawodowe zdobyte najchętniej w kancelarii prawnej zajmującej się obsługą podmiotów gospodarczych (osoby z doświadczeniem korporacyjnym lub in-house również będą brane pod uwagę)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację oraz opracowywanie dokumentacji prawnej
  • Doświadczenie w zakresie doradztwa transakcyjnego
  • Umiejętność samodzielnego planowania i realizacji zadań
  • Zaangażowanie, dobra organizacja pracy oraz umiejętności pracy w zespole
  • Dobrze rozwinięte umiejętności miękkie

Oferujemy

  • Pracę w renomowanej organizacji typu Family Office, zapewniającej stabilne środowisko pracy i możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość rozwijania zawodowego i zdobywania nowych kompetencji
  • Pracę w dynamicznym zespole profesjonalistów
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia, adekwatny do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • Pakiet benefitów socjalnych
Kontakt
Rafal Olczak
Numer referencyjny
JN-052023-6055099

Sektor
Prawo
Obszar
Prawnicy - In House
Branża
Business Services
Lokalizacja
Warszawa
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B