HR Business Partner

Bolesławiec Stała

Updated on 16/07/2021

  • Międzyanrodowa Firma Produkcyjna
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

O naszym kliencie

Dla naszego Klienta, międzynarodowej, stabilnej, firmy produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko HR Business Partnera.

Opis stanowiska

  • Wsparcie kadry managerskiej poprzez zapewnienie prawidłowego i efektywnego funkcjonowania procesów personalnych w dedykowanych obszarach biznesowych;
  • Kreowanie rozwiązań wspierających osiąganie celów biznesowych
  • Ustalenie strategii i prowadzenie procesów rekrutacyjnych;
  • Identyfikowanie i pomaganie w rozwiązywaniu konfliktów, wsparcie komunikacji w organizacji;
  • Planowanie rozwoju pracowników, zbieranie potrzeb i identyfikacja niezbędnych kompetencji;
  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania i usprawnianie procesów zarządzania personelem, m.in.: oceny pracowniczej, stawiania celów, ścieżek karier, określania potencjału pracowników, planowania rozwoju, organizacji szkoleń i innych działań rozwojowych oraz motywowania pracowników
  • Inicjowanie nowych rozwiązań w zakresie metod i narzędzi HR.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Ekonomiczne, Psychologiczne);
  • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego w obszarze rekrutacji/HR;
  • Znajomość prawa pracy;
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów;
  • Prace w międzynarodowym środowisku;
  • Idealne miejsce dla pełnych pasji specjalistów chcących wdrożyć swoje pomysły
Kontakt
Aleksandra Gorgol
Numer referencyjny
34224

Szczegóły oferty

Sektor
Zarządzanie Zasobami Ludzkimi
Obszar
Branża
Industrial / Manufacturing
Lokalizacja
Bolesławiec
Rodzaj umowy
Stała
Twoja aplikacja trafi do
34224