Import and Export Administrator

Trzebinia Stała praca zdalna

Updated on 14/05/2024

  • Planowanie importu i eskportu w firmie produkcyjnej, znajomość ceł i podatków
  • Logistyczna obsługa klienta i utrzymywanie relacji z dostawcami / ENG: B2

Moim klientem jest firma z branży technologicznej, specjalizująca się w dziedzinie rozwiązań związanych z łącznością, przemysłem i transportem. Firma ta produkuje szeroki zakres produktów, w tym kable, złącza, anteny, oraz systemy zarządzania energią. Ich produkty znajdują zastosowanie w różnych dziedzinach, takich jak telekomunikacja, przemysł lotniczy i obronny, przemysł kolejowy, motoryzacyjny oraz energetyczny.

Opis stanowiska

Informacje o ofercie pracy:

  • Planowanie i organizowanie operacji importowych i eksportowych
  • Odpowiedzialność za planowanie i koordynowanie wszystkich działań związanych z importem i eksportem towarów, zgodność z przepisami, CŁO, VAT i INCOTERMS
  • Utrzymywanie relacji z dostawcami i klientami: negocjowanie warunków handlowych, monitorowanie dostawy i odpowiadanie na wszelkie zapytania związane z importem i eksportem.
  • Ocena i wybór najlepszych rozwiązań logistycznych
  • Korespondecja z Urzędem Celno-Skarbowym
  • Znajomość procedur importowych z Wielkiej Brytanii

Profil kandydata

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w obsłudze celnej importu i eksportu
  • Znajomość przepisów podatkowych i procedur handlu międzynarodowego
  • Biegła znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, planowania i logicznego myślenia
  • Dokładność i skrupulatność w pracy, umiejętność zarządzania wieloma zadaniami jednocześnie
  • Umiejętność pracy w zespole, doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.

Oferujemy

Oferta:

  • Stabilna praca w oparciu o Umowę o Pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca hybrydowa 3/2
  • Pakiet medyczny i inne benefity pracownicze
  • Szkolenia branżowe i pełne wsparcie w dalszym rozwoju zawodowym.
  • Rozwijanie kompetencji w obszarze prawa celno-skarbowego, regulacji handlowych oraz zarządzania łańcuchem dostaw, co może przyczynić się do dalszego rozwoju kariery zawodowej.
Kontakt
Igor Charytanowicz
Numer referencyjny
JN-052024-6420784

Sektor
Logistyka
Obszar
Import/Export
Branża
Transport & Distribution
Lokalizacja
Trzebinia
Rodzaj umowy
Stała
Twoja aplikacja trafi do
System pracy
praca zdalna