Inżynier Utrzymania Ruchu

Wrocław Stała

Updated on 06/12/2023

  • Międzynarodowa firma produkcyjna z okolic Wrocławia
  • Branża FMCG

Firma działa w branży spożywczej, zlokalizowana jest w okolicach Wrocławia (południe).

Opis stanowiska

  • Planowanie oraz organizacja konserwacji i przeglądów urządzeń
  • Uczestnictwo we wdrażaniu i instalowaniu nowych linii produkcyjnych
  • Kalkulacja budżetu remontowego oraz optymalizacja kosztów zużycia energii
  • Bieżące działania związane z czynnościami remontowymi

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w zakresie uruchamiania/testowania sprzętu technicznego lub linii produkcyjnych
  • Znajomość zasad projektowania układów bezpieczeństwa na stanowiskach przemysłowych zgodnie z wymogami Dyrektywy Maszynowej,
  • Wiedza w zakresie kosztów, budżetowania remontów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość SAP, koncepcji LEAN oraz TPM

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej
  • Dostęp do Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Ubezpieczenie na życie i Pracowniczy Program Emerytalny
  • Szkolenia branżowe
Kontakt
Malgorzata Kulinska
Numer referencyjny
JN-102022-5801805

Sektor
Inżynieria i produkcja
Obszar
Utrzymanie ruchu
Branża
Industrial / Manufacturing
Lokalizacja
Wrocław
Rodzaj umowy
Stała