Integration Engineer

Jelcz-Laskowice Stała

Updated on 20/06/2024

  • SQL Server - Oracle - SOAP/REST API
  • Platformy integracyjne

Firma oferuje kompleksowe usługi kontraktowe urządzeń medycznych i produktów farmaceutycznych poczynając od początkowej koncepcji do gotowego produktu. Firma powstała w 1994 roku w Irlandii, a fabryka w Polsce została otwarta w 2006 roku. Obecnie oddział w Polsce zatrudnia ponad 300 osób i oferuje kompleksowe usługi kontraktowe urządzeń medycznych i produktów farmaceutycznych oraz zarządzanie łańcuchem dostaw.

Opis stanowiska

  • utrzymanie istniejących systemów z wykorzystaniem różnych platform integracyjnych,
  • monitorowanie integracji w celu zapewnienia pomyślnego transferu wiadomości od źródła do celu,
  • ścisła współpracę z wewnętrznymi ekspertami i dostawcami w celu rozwiązywania problemów i wprowadzania nowych integracji,
  • optymalizacja istniejących integracji w celu poprawy skuteczności transferu wiadomości,
  • opracowanie metodologii cyklu życia integracji systemów zarówno dla integracji systemów wewnętrznych, jak i klientów,
  • optymalizację i ulepszanie naszych pakietów integracyjnych SSIS pomiędzy aplikacjami a hurtownią danych,
  • administrowanie i ulepszanie hurtowni danych SQL Server,
  • testowanie nowych integracji w celu zapewnienia niezawodności zaimplementowanych rozwiązań.

Profil kandydata

  • 3+ lat doświadczenia jako inżynier ds. integracji,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra znajomość baz danych SQL Server/Oracle,
  • doświadczenie z Visual Studio, SSIS i SSAS,
  • doświadczenie w korzystaniu z platform integracyjnych takich jak Dell Boomi i Azure Service Bus,
  • bardzo dobra znajomość zarządzania API poprzez SOAP/REST,
  • doświadczenie w pracy z EDI/XML/JSON,
  • doświadczenie w pracy z aplikacjami korporacyjnymi, takimi jak systemy ERP, MES, CMMS i QMS,
  • doświadczenie w pracy w środowisku Linux/Windows OS,
  • doświadczenie w tworzeniu i utrzymywaniu dokumentacji integracyjnej,
  • Doświadczenie z aplikacjami Microsoft Power Platform, takimi jak Power Apps i Power Automate - mile widziane.

Oferujemy

  • opieka medyczna wraz z bezpłatnym stomatologiem,
  • system kafeteryjny MyBenefit,
  • PPK,
  • fundusz świadczeń socjalnych,
  • szkolenia,
  • ubezpieczenie na życie.
Kontakt
Agnieszka Adamska
Numer referencyjny
JN-032024-6377489

Sektor
Informatyka
Obszar
Rozwój systemów IT
Branża
Technology & Telecoms
Lokalizacja
Jelcz-Laskowice
Rodzaj umowy
Stała