IT Project Manager (Działdowo)

Działdowo Stała

Dodano 24/09/2021

  • Praca w międzynarodowej, stabilnej organizacji
  • Praca przy wdrożeniu

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży opakowaniowej, która należy do światowych liderów w swoim obszarze. Przez ostatnie lata nieustannie rozwija się, proponuje nowe, innowacyjne rozwiązania zwiększając tym samym wolumen produkcyjny oraz sprzedaż w Polsce.

Opis stanowiska

  • Analiza przed-wdrożeniowa potrzeb i procesów biznesowych klientów wewnętrznych
  • Przeprowadzanie analizy przed-wdrożeniowej u Klienta
  • Przygotowanie dokumentacji projektowej
  • Konfiguracja i personalizacja systemu ERP
  • Prowadzenie szkoleń dla użytkowników oprogramowania (dla klienta wewnętrznego)
  • Wsparcie Klientów wewnętrznych po wdrożeniu

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami informatycznymi
  • Doświadczenie w koordynowaniu projektów informatycznych, wdrożeniowych
  • Język angielski na poziomie bardzo dobrym
  • Mile widziana znajomość systemu SAP
  • Umiejętności analityczne

Oferujemy

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia zawodowego
  • Pakiet benefitów (Program Emerytalny, karnet na siłownię, wczasy pod gruszą, pożyczki mieszkaniowe, dofinansowanie nauki języków obcych, opieka medyczna)
Kontakt
Piotr Jeziorski
Numer referencyjny
JN-092021-3600953

Lokalizacja