Junior Marketing Manager

Warszawa Stała

Dodano 13/07/2021

  • Tworzenie, implementacja oraz egzekucja strategii marketingowej dla marek
  • Działania, mające na celu zwiększenie zakresu brand awarness na rynku polskim

Opis stanowiska

  1. Tworzenie, implementacja oraz egzekucja strategii marketingowej dla powierzonych marek.
  1. Działania, mające na celu zwiększenie zakresu brand awarness na rynku polskim oraz mierzenie ich efektywności.
  1. Opracowywanie materiałów marketingowych - osobiście oraz we współpracy z agencjami zewnętrznymi oraz centralą w Niemczech
  1. Lokalna współpraca cross-działowa z Działem Sprzedaży, Działem Logistyki, Działem Księgowości, Działem Zamówień oraz międzynarodowa - z Działem Marketingu Internacjonalnego.
  1. Kontrolowanie procesu wdrażania nowych produktów na rynek polski, z uwzględnieniem projektów graficznych oraz treści na etykietach poszczególnych produktów.
  1. Prowadzenie działań z zakresu digital marketingu, w tym kreowanie i nadzorowanie aktywności w mediach społecznościowych.
  1. Kontakt z dziennikarzami i przedstawicielami mediów, przygotowywanie materiałów PR (artykuły w prasie branżowej).
  1. Regularny monitoring rynku oraz działań konkurencji - rekomendowanie właściwych działań w oparciu o insighty konsumenckie.
  1. Zarządzanie ustalonym budżetem w zakresie realizowanych działań.
  1. Regularne uczestnictwo w spotkaniach wewnętrznych na poziomie lokalnym i międzynarodowym.

Profil kandydata

  • znajomość narzędzi marketingowych
  • znajomośc branży digitalowej oraz social mediów
  • znajomość j.angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • doświadczenie w branży FMCG

Oferujemy

  • realny wpływ na rozwój marek na rynku polskim
  • opieka medyczna
  • Multisport
  • ubezpieczenie na życie
Kontakt
Zuzanna Karas
Numer referencyjny
JN-072021-2942092

Lokalizacja