Junior Master Data Specialist - Dynamics 365 Business Central

Poznań Stała

Updated on 29/06/2022

  • Międzynarodowa firma z branży bram i drzwi przemysłowych
  • Odpowiedzialność za wdrażanie nowego systemu ERP w firmie

Dla naszego Klienta, międzynarodowego producenta bram i drzwi dedykowanych dla sektora przemysłowego, w związku z rozwojem struktur wewnętrznych poszukujemy pełnych pasji i zaangażowania Kandydatów na stanowisko Specjalista ds. systemu Dynamics 365 Business Central

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za wdrażanie systemu Dynamics 365 Business Central za pośrednictwem koordynatorów po stronie integratora.
  • Tworzenie, aktualizacja oraz udostępnianie instrukcji i materiałów szkoleniowych dla użytkowników systemu ERP,
  • Zbieranie informacji oraz dokumentowanie zapotrzebowania na zmiany w systemie ERP,
  • Testowanie i odbiór dostarczonych rozwiązań od dostawcy systemu ERP,
  • Współpraca i egzekwowanie rozwiązań od dostawców systemu ERP.

  • Doświadczenie w użytkowaniu systemu Microsoft Dynamics 365 Business Central,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Mile widziane doświadczenie we wdrażaniu systemu Microsoft Dynamics 365 Business Central w firmie produkcyjnej bądź handlowej,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Biegła znajomość pakietu MS Office,
  • Samodzielność, elastyczność,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Stabilne zatrudnienie warunki zatrudnienia umożliwiające długofalową współpracę oraz możliwości rozwoju,
  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
  • Szeroki pakiet benefitów (opieka medyczna, karta OK System, ubezpieczenie),
  • Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne.
Kontakt
Mateusz Wesolowski
Numer referencyjny
JN-032022-5373791

Sektor
Inżynieria i produkcja
Obszar
Testy/Pomiary
Branża
Industrial / Manufacturing
Lokalizacja
Poznań
Rodzaj umowy
Stała