Kierownik Kontroli Jakosci

Podlaskie Stała

Updated on 16/07/2021

  • Międzynarodowa organizacja - sektor spożywczy
  • Możliwość rozwoju kompetencji managerskich

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja z sektora spożywczego, która intensywnie rozwija się na rynku Polskim. W związku z centralizacją ról w obszarze Kontroli Jakości poszukiwana jest osoba na stanowisko Kierownika Kontroli Jakości.

Opis stanowiska

* zarządzanie systemem zapewnienia jakości w zakładzie produkcyjnym
* zarządzanie zespołem oraz ścisła współpraca z innymi Działami w organizacji
* budowanie i wdrażanie strategii jakościowej
* nadzór nad jakością procesów produkcji oraz weryfikacja skuteczności działania procesów zapewnienia jakości
* udział w projektach związanych z rozwojem nowych produktów i procesów technologicznych
* uczestnictwo w audytach wewnętrznych, zewnętrznych oraz procesach certyfikacji
* rozpatrywanie reklamacji klientów

Profil kandydata

* wykształcenie wyższe kierunkowe
* minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku oraz w zarządzaniu zespołem jakości w firmie produkcyjnej
* zdolności analityczne, umiejętność poszukiwania nowych i innowacyjnych sposobów podejścia do zadań
* bardzo dobra znajomość standardów dotyczących jakości i bezpieczeństwa żywności (HACCP, ISO 22000, BRC)
* znajomość metod i technik kompleksowego zarządzania jakością i rozwiązywania problemów jakościowych
* doświadczenie w prowadzeniu audytów wewnętrznych systemów zarządzania bezpieczeństwem żywności
* bardzo dobra znajomość przepisów prawa żywnościowego polskiego i UE
* wysokie kompetencje w zakresie komunikacji, współpracy oraz budowania pozytywnych relacji interpersonalnych
* dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

* rolę pełną wyzwań w dynamicznej organizacji
* możliwość rozwoju zawodowego oraz doskonalenia umiejętności managerskich
* stabilne zatrudnienie oraz pakiet dodatkowych benefitów (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, itd.)
* premie roczną uzależnioną od realizacji celów

Kontakt
Agnieszka Golebiewska
Numer referencyjny
34989

Sektor
Inżynieria i produkcja
Obszar
Inżynieria jakości
Branża
FMCG (Fast Moving Consumer Goods)
Lokalizacja
Podlaskie
Rodzaj umowy
Stała
Twoja aplikacja trafi do
Numer referencyjny
34989