Kierownik / Koordynator ds.Instalacji HVAC / elektrycznych

Gdańsk Stała

Dodano 22/12/2021

  • PM electrical
  • Kierownik robót elektrycznych

Naszym Klientem jest dobrze rozpoznawalny Generalny Wykonawca, który w związku z rozwojem portfela zamówień poszukuje nowych członków zespołu.

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby na tym stanowisku należeć będzie:

  • Koordynacja prac kierowników robót na poszczególnych podległych kontraktach,
  • Koordynacja i kontrola prac podwykonawców i dostawców zakresie instalacji sanitarnych/elektrycznych
  • Optymalizacja przyjętych rozwiązań projektowych,
  • Prowadzenie spotkań koordynacyjnych,
  • Prowadzenie procedury wyboru wykonawców i dostawców
  • Kontrole budżetu i harmonogramu prowadzonych prac

Profil kandydata

Poszukujemy osób, które:

  • Posiadają wykształcenie wyższe techniczne,
  • Posiadają doświadczenie w zakresie nadzoru nad realizacją prac w zakresie instalacji sanitarnych lub elektrycznych,
  • Posiadają uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności sanitarnej, lub elektrycznej,
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,

Oferujemy

Nasz Klient oferuje możliwość rozwoju zawodowego przy realizacji ciekawych projektów, atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę, lub b2b, oraz wszystkie niezbędne narzędzia pracy (samochód, komputer).

Kontakt
Piotr Cieslinski
Numer referencyjny
JN-122021-4560671

Sektor
Nieruchomości, Budownictwo
Obszar
Technologie budowlane/Inżynieria sanitarna/HVAC
Branża
Property
Lokalizacja
Gdańsk
Rodzaj umowy
Stała