Kierownik Logistyki Wewnętrznej

Poznań Permanent

Dodano 20/04/2022

  • Globalny lider z branży FMCG
  • Całkowita odpowiedzialność za koordynację wewnętrznych procesów logistycznych

Dla naszego Klienta, jednego z liderów branży FMCG, w związku z rozwojem struktur wewnętrznych poszukujemy pełnych pasji i zaangażowania Kandydatów na stanowisko Koordynatora Logistyki Wewnętrznej.

Opis stanowiska

  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów logistycznych na wydziale produkcyjnym,
  • Ustalanie priorytetów logistycznych,
  • Optymalizacja przepływu materiałów oraz kosztów logistyki wewnętrznej,
  • Zarządzanie budżetem Logistyki wewnętrznej,
  • Zarządzanie zespołem,
  • Raportowanie i analizy terminowości dostaw materiałów,
  • Prowadzenie grup projektowych lub uczestnictwo w projektach (także międzynarodowych)
  • Wdrażanie i egzekwowanie standardów produkcyjnych zgodnie z zasadami Lean Manufacturing

Profil kandydata

  • Wykształcenia wyższe, logistyka
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w zakresie zarządzania zespołami logistycznymi
  • Umiejętności liderskie i chęć ich doskonalenia
  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem i podejmowania decyzji w trudnych sytuacjach
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Proaktywne podejście i inicjatywa we wdrażaniu usprawnień i innowacji w pracy.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Stabilne zatrudnienie warunki zatrudnienia umożliwiające długofalową współpracę oraz możliwości rozwoju,
  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
  • Szeroki pakiet benefitów (opieka medyczna, karta OK System, ubezpieczenie),
  • Miejsce pracy: Poznań.
Kontakt
Mateusz Wesolowski
Numer referencyjny
JN-032022-5289548

Sektor
Logistyka
Obszar
Zarządzanie magazynem
Branża
FMCG (Fast Moving Consumer Goods)
Lokalizacja
Poznań
Rodzaj umowy
Stała