Kierownik Projektu

Mazowieckie Stała

Dodano 12/05/2021

  • Międzynarodowy generalny wykonawca projektów kubaturowych
  • Zarządzanie i realizacja projektu budowlanego

O naszym kliencie

Międzynarodowy generalny wykonawca projektów kubaturowych

Opis stanowiska

  • Aktywne zarządzanie budową prowadzoną przez firmę oraz robotami budowlanymi, włączając przygotowanie produkcji i codzienną realizację,
  • Zapewniając terminowego wykonanie prac zgodnie z warunkami umowy, standardami jakości, bezpieczeństwa i ochrony środowiska,
  • Optymalizacji rezultatów finansowych;
  • Reprezentowanie firmę przed Klientem;
  • Zarządzanie i motywacja zespołu budowy do pełnego zaangażowania się w realizację projektu zgodnie z wewnętrznymi procedurami firmy dbając o bezpieczeństwo własne, współpracowników i podległego personelu oraz środowisko naturalne.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • 3-5 lat konkretnego doświadczenia w zarządzaniu projektami budowlanymi, w tym zarządzanie i koordynacja procesu realizacji inwestycji, negocjacje z Klientami i podwykonawcami, sporządzanie wycen

  • Znajomość języka angielskiego i/lub francuskiego pozwalająca na swobodną komunikację

  • Bardzo dobra znajomość programów Ms Word, Ms Excel i Ms Project

  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji oraz orientacja na rozwiązywanie problemów

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne oraz zdolność motywowania i inspirowania zespołu

  • Wysokie umiejętności analityczne i logiczne

Oferujemy

  • Praca w międzynarodowym środowisku

  • praca nad ciekawymi i nowoczesnymi projektami, a w ramach prowadzonych projektów wykonywanie samodzielnych i odpowiedzialnych zadań

  • praca w miłej, przyjaznej atmosferze i pomocnym zespole

  • uczestniczenie w szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych oraz korzystanie z pakietu świadczeń min. takich jak opieka medyczna, karta sportowa, karta lunchowa, ubezpieczenie grupowe itp.

Kontakt
Malgorzata Wojdyna
Numer referencyjny
JN-052021-2574948

Lokalizacja