Kierownik Robót Instalacji Sanitarnych

Śląskie Stała

Updated on 26/07/2021

  • Światowy lider w budownictwie przemysłowym
  • Firma z 400- letnią tradycją

Naszym klientem jest jedna z wiodących firm budowlanych i architektonicznych oraz inżynieryjnych

Opis stanowiska

  • Nadzór nad procesem wykonania instalacji HVAC wraz z robotami towarzyszącymi
  • Koordynacja wykonywanych robót budowlanych w podległym zakresie
  • Harmonogramowanie robót oraz nadzór nad terminowością ich wykonania
  • Nadzór nad realizacją zadań wykonywanych przez podwykonawców oraz odbiór robót
  • Sprawowanie kontroli nad techniczną dokumentacją inwestycji
  • Odpowiedzialność za jakość realizowanych robót
  • Sporządzanie obmiarów oraz weryfikacja dokumentacji wykonawczej i powykonawczej
  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Budowy oraz Zamawiającym i Inżynierem Kontraktu

Profil kandydata

  • Ukończone studia wyższe kierunkowe;
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych;
  • Umiejętność czytania i sprawdzania technicznej dokumentacji projektowej;
  • Umiejętność organizacji pracy podwykonawców;
  • Wysoki poziom poczucia zawodowej odpowiedzialności.

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy;
  • Umowa o pracę
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się spółce na rynku;
  • Możliwość poszerzenia zawodowego doświadczenia we współpracy z zespołem doświadczonych specjalistów i ekspertów.
Kontakt
Patryk Gorzka
Numer referencyjny
JN-072021-2949174

Lokalizacja