Kontroler Finansowy

Świdnica Stała

Updated on 31/03/2022

  • międzynarodowa firma produkcyjna
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży automotive.

Opis stanowiska

  • udział w procesie budżetowania,
  • kontroling procesów sprzedaży i logistyki,
  • planowanie i prognozowanie kosztów,
  • monitorowanie KPI,
  • kontrola kosztów podległych departamentów,
  • dostarczanie informacji zarządczej i przedstawianie rekomendacji biznesowych,

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe,
  • minimum 4-letnie doświadczenie zawodowej zdobyte w kontrolingu w formach o profilu produkcyjnym,
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego,
  • biegła znajomość Excel,
  • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku w wymagającej branży,
  • samodzielność, wysoki poziom inicjatywy i umiejętność współpracy w zespole,

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • wynagrodzenie adekwatne do zgromadzonego doświadczenia,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • możliwość rozwoju i współpraca z doświadczonym zespołem,
  • prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport.
Kontakt
Anna Wronka
Numer referencyjny
JN-072021-2938972

Sektor
Księgowość, Audyt, Podatki i Doradztwo
Obszar
Kontroling
Branża
Industrial / Manufacturing
Lokalizacja
Świdnica
Rodzaj umowy
Stała
Twoja aplikacja trafi do
Anna Wronka