Kupiec Surowców

Warszawa Stała

Dodano 28/01/2022

  • Międzynarodowa Organizacja
  • Nowa Rola

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży spożywczej , działająca na rynku od ponad 20 lat. Jest wiodącym producentem wyrobów cukierniczych w całej Europie.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za zapewnienie spójnego procesu zakupowego dla podległej kategorii surowców produkcyjnych
  • Planowanie dostaw i optymalizacja stanów magazynowych
  • Ocena i kwalifikacja dostawców
  • Rozwijanie portfolio dostawców
  • Kontakt z partnerami handlowymi i nawiązywanie relacji biznesowych
  • Współpraca z działem marketingu i R&D oraz z działami jakości, produkcji, planowania
  • Prowadzenie dokumentacji handlowej, przygotowywanie raportów
  • Analiza i monitorowanie trendów rynkowych

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki logistyczne i ekonomiczne)
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość specyfiki pracy w firmie produkcyjnej w branży spożywczej
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji oraz budowania relacji biznesowych z dostawcami
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Karta sportowa
  • Premia roczna
Kontakt
Judyta Ostrowska (Podlasińska)
Numer referencyjny
JN-012022-5242928

Sektor
Zakupy i Łańcuch Dostaw
Obszar
Zakupy produkcyjne (bezpośrednie)
Branża
FMCG (Fast Moving Consumer Goods)
Lokalizacja
Warszawa
Rodzaj umowy
Stała