Logistics Specialist

Warszawa Stała

Dodano 08/04/2022

  • Międzynarodowa Organizacja
  • Logistyka magazynowa i dystrybucyjna

W związku ze stabilnym rozwojem organizacji poszukujemy obecnie osób na stanowisko Logistics Specialist, które są zainteresowane rozwojem w obszarze Demand and Supply Planningu.

Opis stanowiska

  • Zamawianie artykułów w zakładach produkcyjnych, u dostawców i w firmach co-packingowych oraz monitorowanie dostawy w celu zrealizowania planu sprzedaży pod względem terminów i ilości
  • Koordynowanie działań związanych z magazynem i co-packingiem
  • Koordynowanie kwestii związanych z transportem przychodzącym i wychodzącym
  • Zarządzanie zadaniami związanymi z SCM w zakresie kwestii jakościowych
  • Zarządzanie sytuacjami związanymi z wprowadzaniem i wycofywaniem produktów
  • Utrzymywanie i okresowe przeglądanie danych podstawowych w systemie SAP
  • Stałe poprawianie wydajności operacyjnej

  • Wykształcenie wyższe (kierunki logistyka/transport będą dodatkowym atutem)/ wykształcenie zawodowe w zakresie administracji biznesowej lub porównywalne
  • Min. 2 lata doświadczenia w zakresie funkcji SCM (transport, magazynowanie)
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Znajomość programu Excel oraz systemu SAP, BI
  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS-Office
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta sportowa
  • Premia roczna
  • Rozwój w obszarze Demand and Supply Planning
Kontakt
Judyta Ostrowska (Podlasińska)
Numer referencyjny
JN-042022-5417921

Sektor
Logistyka
Obszar
Zarządzanie logistyką
Branża
FMCG (Fast Moving Consumer Goods)
Lokalizacja
Warszawa
Rodzaj umowy
Stała