(Młodszy) Kontroler Finansowy

Warszawa Stała PLN11.000 - PLN15.000 miesięcznie (PLN132.000 - PLN180.000 rocznie)

Updated on 30/01/2024

  • Praca w międzynarodowych strukturach
  • Kontroling biznesowy i finansowy

Dla naszego Klienta, międzynarodowej spółki, poszukujemy osób zainteresowanych rozwojem w obszarze kontrolingu.

Opis stanowiska

  • Koordynacja procesu budżetowania oraz sporządzanie prognoz finansowych
  • Analiza odchyleń wyników finansowych od budżetów i prognoz
  • Weryfikacja przychodów oraz kalkulacja rezerw
  • Przygotowanie skonsolidowanego pakietu grupowego
  • Prezentacja skonsolidowanych wyników Grupy dla Zarządu
  • Tworzenie i udoskonalanie narzędzi kontrolingowych
  • Przygotowywanie raportów dotyczących poszczególnych linii biznesowych
  • Pełnienie funkcji partnera biznesowego

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze kontrolingu
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Wiedza z zakresu rachunkowości zarządczej
  • Biegła obsługa MS Office, szczególnie Excel i Power Point
  • Praktyczna znajomość UoR oraz MSSF

Oferujemy

  • Opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Premia roczna
  • Karta sportowa
Kontakt
Hubert Tomasik
Numer referencyjny
JN-122023-6276485

Sektor
Księgowość, Audyt, Podatki i Doradztwo
Obszar
Kontroling
Branża
Energy & Natural Resources
Lokalizacja
Warszawa
Rodzaj umowy
Stała