Manager Operacyjny - Okulistyka

Warszawa Stała / Kontrakt B2B

Updated on 19/05/2024

  • Kliniki okulistyczne
  • Zarządzanie i operacje

Naszym klientem jest mała sieć klinik okulistycznych: usługi ambulatoryjne i chirurgiczne.

Opis stanowiska

  • zarządzanie i organizacja pracy klinik ( usługi medyczne ambulatoryjne i chirurgiczne - okulistyka)
  • odpowiedzialność za wyniki finansowe podległych podmiotów
  • stała analiza i kontrola wszystkich procesów i projektów realizowanych w klinikach - optymalizacja i modernizacja
  • rekrutacja ( w tym lekarze i pielęgniarki) i nadzór nad personelem
  • wykorzystanie potencjału gabinetów lekarskich i sal zabiegowych
  • budowa i rozwój nowych usług medycznych - nawiązanie współpracy z NFZ
  • stałe monitorowanie i podnoszenie satysfakcji obecnych Pacjentów oraz aktywne działania mające na celu pozyskanie nowych
  • wdrożenie ISO i dokumentacji elektronicznej
  • koorydynowaniedziałan PR, maretingowych i w social mediach
  • negocjowanie umów z podwykonawcami ( w tym umów leasingowych)
  • promowanie i utrzymanie wizerunku klinik

  • minimum 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu placówką medyczną / kilkoma - warunek konieczny- mile widziane doświadczenie w okulistyce
  • wykształcenie wyższe (preferowane w dziedzinie medycyny, ekonomii, zarządzania)
  • doświadczenie w zarządzaniu skoncentrowane na wynikach, aspektach związanych z rozwojem biznesu oraz wysokim poziomie obsługi klienta
  • Kreatywność i proaktywność w rozwoju biznesu i generowaniu rozwiązań w zakresie codziennych wyzwań biznesowych
  • Świetny kontakt z ludźmi oraz umiejętność pozytywnego zarządzania i budowania relacji z zespołem, w tym z zespołami medycznymi
  • Pozytywne podejście do pacjenta i jego oczekiwań

Oferujemy

  • Zatrudnienie w renomowanej firmie z branży usług medycznych
  • Pracę w oparciu o przejrzyste procedury zgodne ze standardami światowej praktyki pielęgniarskiej
  • Przyjazną atmosferę w Zespole, wsparcie przełożonego oraz pozostałych członków zespołu, pozwalające skupić się na Pacjencie
  • Kompleksowo wyposażone stanowisko pracy w przyjaźnie zaaranżowanej przestrzeni Kliniki
  • Atrakcyjny system premiowy
Kontakt
Sylwia Podplonska
Numer referencyjny
JN-042024-6412067

Sektor
Hotelarstwo i Turystyka
Obszar
Funkcje zarządcze
Branża
Healthcare / Pharmaceutical
Lokalizacja
Warszawa
Rodzaj umowy
Stała / Kontrakt B2B