Marketing & Communication Lead

Kraków Stała / Kontrakt B2B

Dodano 31/01/2024

  • Odnawialne Źródła Energii
  • Firma o zasięgu międzynarodowym

Naszym Klientem jest wiodący deweloper i generalny wykonawca wielkopowierzchniowych farm fotowoltaicznych.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie marketingiem polskiej grupy we współpracy z centralą firmy
  • Kreowanie wizerunku firmy oraz współtworzenie tożsamości marki od samego początku
  • Kreowanie i realizowanie strategii marketingowej, promocyjnej i komunikacyjnej
  • Ścisła współpraca z zarządem firmy
  • Koordynacja komunikacji wewnętrznej
  • Ujednolicenie i współtworzenie globalnej strategii marki
  • Przygotowywanie i realizacja kampanii reklamowych

Profil kandydata

  • Doświadczenie w branży Odnawialnych Źródeł Energii
  • Doświadczenie w budowaniu marki od podstaw oraz rebrandingu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i komunikacji
  • Samodzielność

Oferujemy

  • Tworzenie strategii marki na terenie kraju oraz współtworzenie strategii globalnej
  • Praca w międzynarodowych zespołach
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Prywatna opieka medyczna
Kontakt
Dominik Gronkowski
Numer referencyjny
JN-012024-6319625

Sektor
Marketing i Digital
Obszar
Zarządzanie marketingiem
Branża
Energy & Natural Resources
Lokalizacja
Kraków
Rodzaj umowy
Stała / Kontrakt B2B