MRP/MPS Planner - Production plannner

Kraków Stała

Dodano 04/10/2021

  • Doświadczonny specjalista z obszaru planowania MRP/MPS Planner
  • Doświadczenie w obszarze standaryzacji procesów

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży produkcyjnej zlokalizowana pod Krakowem

Opis stanowiska

  • Planowanie linii produkcyjnych i/lub zaopatrzenia w surowce i komponenty.
  • Powiązanie fabryki ze strukturami łańcucha dostaw, zakupów i obsługi klienta w regionie EMEA.
  • Proponowanie usprawnień i wykazywanie zaangażowania zarządzanych obszarów.
  • Regularne przeglądanie i dostosowywanie strategii planowania i planowania zasobów.
  • Przygotowanie odpowiednich analiz i raportów
  • Kontrolowanie posiadanych procesów KPI.
  • Komunikowanie celów, uzgadnianie planów i działań na różnych poziomach organizacji.

  • Wykształcenie wyższe techniczne - zarządzanie łańcuchem dostaw, logistyka, sterowanie produkcją
  • Doświadczenie (preferowane automotive, FMCG, hutnictwo) - 2 lata na podobnym stanowisku
  • Planowanie krótko- i długoterminowe oraz procesy planowania zasobów
  • Znajomość języka angielskiego B2/C1
  • Excel - zaawansowany
  • Systemy ERP (preferowana znajomość SAP)
  • Umiejętności planowania - myślenie analityczne
  • Gotowość na zmiany, wspieranie zmian
  • Umiejętności komunikacyjne

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • dofinansowanie karty Multisport
  • opieka medyczna
  • kursy i szkolenia pozwalające podnosić kwalifikacje
  • pakiet socjalny
Kontakt
Bartlomiej Jurok
Numer referencyjny
JN-102021-3606889

Lokalizacja