Payroll Manager

Poznań Stała PLN240.000 - PLN300.000 rocznie

Dodano 11/04/2024

  • Całościowe zarządzanie obszarem kadrowo-płacowym w firmie z branży retail
  • Możliwość dołączenia do prężnie rozwijającej się ogólnokrajowej organizacji

Dynamicznie rozwijająca się firma z branży retail, posiadająca rozpoznawalny na skalę regionalną markę i technologię, dającą przewagę konkurencyjną na rynku. Spółka jest w fazie ciągłego wzrostu i zwiększania portfolio produktów oraz usług w Polce i za granicą.

Opis stanowiska

  • prowadzenie obsługi kadrowo-płacowej spółek Grupy
  • zarządzanie pracą zespołów ds. kadr i płac w celu realizacji wyznaczonych zadań i KPI
  • nadzór nad kompleksowymi procesami kadrowo-płacowymi dla podmiotów wchodzących w skład Grupy (administracja personalna pracowników, naliczanie wynagrodzeń, rozliczanie czasu pracy, umów cywilnoprawnych, nieobecności pracowniczych)
  • weryfikacja i tworzenie stosownych regulaminów i procedur wewnętrznych dotyczących obszaru kadr i płac
  • opracowywanie i doskonalenie standardów usług i procesów
  • budowanie zaangażowania i motywowanie zespołów kadr i płac oraz dbanie o rozwój ich kompetencji
  • doradztwo w indywidualnych sprawach pracowniczych
  • implementacja rozwiązań podnoszących efektywność pracy, w tym nowych rozwiązań technologicznych
  • zapewnianie zgodności procesów z polityką firmy, procedurami wewnętrznymi i obowiązującymi przepisami
  • nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji biznesowych

  • długoletnie doświadczenie w pracy w dziale kadr i płac oraz w zarządzaniu zespołem
  • doświadczenie w tworzeniu procesów i regulaminów oraz wdrażaniu usprawnień - mile widziane w dużej firmie o strukturze rozproszonej geograficznie
  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego
  • praktyczna znajomość obsługi programu SAP moduł HR, Success Factor, HR płace oraz programu Płatnik
  • umiejętność wyznaczania priorytetów, planowania i koordynowania pracy własnej i zespołu
  • zdolność do działania w dynamicznym środowisku z wysokim stopniem odpowiedzialności
  • wysokie kompetencje interpersonalne
  • umiejętność prezentowania danych
  • praktyczna znajomość języka angielskiego (preferowany poziom B2 i wyższy)
  • doświadczenie w pracy w shared service / centrum usług wspólnych (mile widziane)
  • udział w projektach digitalizacyjnych w obrębie kadr i płac

Oferujemy

  • praca w dynamicznie rozwijającej się organizacji o regionalnym zasięgu
  • możliwość dalszego rozwoju działu HR w ramach usprawniania procesów kadrowo-płacowych
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji i zdobytego doświadczenia
  • realny wpływ na wygenerowanie ponadprzeciętnych wyników i uzyskanie konkurencyjnej pozycji na rynku
  • atrakcyjny pakiet benefitów, w tym auto służbowe
Kontakt
Przemyslaw Konieczny
Numer referencyjny
JN-042024-6392429

Sektor
Sprzedaż
Obszar
Dobra konsumenckie
Branża
Retail
Lokalizacja
Poznań
Rodzaj umowy
Stała