Plant Controller (m/f)

Legnica Stała

Updated on 16/07/2021

  • Międzynarodowa firma produkcjna
  • Doświadczenie w podobnej roli

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana w okolicach Legnicy.

Opis stanowiska

  • Zorganizowanie procesu budżetowania;
  • Wdrożenie grupowych procesów kontrolnych;
  • Przeglądanie, analizowanie i walidowanie budżetu sprzedażowego;
  • Praca nad wydajnością produkcji;
  • Ścisła współpraca z managerami poszczególnych działów;
  • Opracowanie planu nakładów inwestycyjnych;
  • Wsparcie w przygotowaniu i zarządzaniu cash flow;
  • Sporządzanie cyklicznych raportów operacyjnych na potrzeby Zarządu i Grupy;
  • Budżetowanie, prognozowanie, analizy wykonanie vs budżet;
  • Ustalanie wskaźników KPI;
  • Praca nad poprawianiem wydajności kosztowej;
  • Współpraca z działem IT; praca w środowisku SAP.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne;
  • Doświadczenie w podobnej roli w środowisku produkcyjnym - min. 3 lata;
  • Znajomość rachunkowości zarządczej;
  • Biegła znajomość języka angielskiego;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne;
  • Proaktywna postawa, inicjatywa, duża dynamika pracy;
  • Umiejętność organizowania czasu pracy oraz pracy pod presją terminów;
  • Asertywność.

Oferujemy

  • Konkurencyjne, uzależnione od doświadczenia wynagrodzenie;
  • Premię roczną;
  • Laptop, telefon;
  • Benefity - opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dodatki urlopowe, dofinansowania posiłków;
  • Pracę w międzynarodowym zespole i realną możliwość wpływania na biznes.
Kontakt
Mateusz Bocian
Numer referencyjny
34247

Sektor
Księgowość, Audyt, Podatki i Doradztwo
Obszar
Kontroling
Branża
Industrial / Manufacturing
Lokalizacja
Legnica
Rodzaj umowy
Stała
Twoja aplikacja trafi do
Numer referencyjny
34247