Plant Manager

Lubelskie Stała

Updated on 03/03/2022

  • Międzynarodowa firma produkcyjna
  • Możliwość rozwoju w strukturach organizacji

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja, która posiada w Polsce dwa zakłady produkcyjne. Firma należy do międzynarodowego koncernu, który rok do roku zwiększa wolumen produkcyjny oraz sprzedaż. Klient pracuje w oparciu o najnowsze technologie, inżynierię oraz innowacyjne rozwiązania. Zakład produkcyjny zlokalizowany w województwie lubelskim.

Opis stanowiska

  • Pełna odpowiedzialność za P&L zakładu produkcyjnego
  • Maksymalizacja EBITDA i wyników finansowych oraz realizacja corocznie ustalanych celów biznesowych
  • Zarządzanie wszystkimi aspektami bezpieczeństwa i higieny pracy w celu zapewnienia zgodności z wymogami prawnymi i zasadami organizacji
  • Organizacja pracy podległych działów w celu zapewnienia najwyższej jakości produktów
  • Rozwijanie nowych klientów i rynków dla rozwoju i dywersyfikacji działalności, zachęcanie do innowacji technicznych
  • Zapewnienie płynności produkcji pod względem organizacyjnym i personalnym
  • Udział w formułowaniu strategii biznesowej, planów i budżetów zakładu
  • Inicjowanie oraz wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych
  • Współpraca doświadczoną kadrą menadżerską

Profil kandydata

  • Wyższe wykształcenie techniczne
  • Minimum 4 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami typu ,,Greenfield" oraz ,,zarządzaniu zmianą" będzie dodatkowym atutem
  • Otwartość, komunikatywność, zdolności liderskie oraz nastawienie na realizację celów biznesowych
  • Znajomość nowoczesnych metod i trendów w zakresie zarządzania procesami produkcyjnymi
  • Poparte sukcesami doświadczenie w zarządzaniu kadrą menadżerską
  • Biegła znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia zawodowego, premia menadżerska oraz samochód służbowy
  • Ubezpieczenie zdrowotne, karta sportowa, system bonusowy oraz wsparcie w zakresie relokacji
  • Duże możliwości rozwoju w ramach pionowych struktur w Polsce lub na świecie
Kontakt
Jakub Swiderski
Numer referencyjny
JN-022022-5282530

Sektor
Inżynieria i produkcja
Obszar
Funkcje zarządcze
Branża
Industrial / Manufacturing
Lokalizacja
Lubelskie
Rodzaj umowy
Stała