Process Engineer

International Stała

Updated on 07/05/2024

  • Analiza procesów produkcyjnych
  • Monitorowanie wskaźników wydajności procesów

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma będąca liderem w swojej branży.

Opis stanowiska

  • Analiza procesów produkcyjnych i identyfikacja obszarów do doskonalenia
  • Wdrażanie nowych technologii i metod produkcji w celu zwiększenia efektywności i wydajności
  • Opracowywanie i wdrażanie procedur operacyjnych w celu zapewnienia zgodności z normami jakościowymi
  • Współpraca z zespołem inżynieryjnym w celu wprowadzania usprawnień i rozwiązywania problemów technicznych
  • Monitorowanie wskaźników wydajności procesów i raportowanie wyników
  • Uczestnictwo w projektach związanych z rozwojem nowych produktów

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. 4 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • Znajomość procesów montażu
  • Znajomość metodologii Lean Manufacturing oraz narzędzi do doskonalenia procesów (np. Six Sigma)
  • Znajomość narzędzi jakościowych (Ishikawa, 5W2H, 5Why, diagram Pareto)
  • Umiejętność analizy danych i raportowania
  • Doskonała organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziana znajomość procesów spawania i lutowania laserowego

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w ramach struktur firmy
  • Pracę w dynamicznym zespole specjalistów
  • Atrakcyjny pakiet benefitów, w tym prywatną opiekę medyczną oraz kartę sportową
Kontakt
Anna Pieciukiewicz
Numer referencyjny
JN-022024-6344703

Sektor
Inżynieria i produkcja
Obszar
Elektronika
Branża
Industrial / Manufacturing
Lokalizacja
International
Rodzaj umowy
Stała