Product Manager PC Systems

Warszawa Stała / Kontrakt B2B praca zdalna

Updated on 24/05/2024

  • Analiza wymagań zapytań otrzymanych od klientów oraz przygotowywanie ofert.
  • Budowanie relacji biznesowych z przedstawicielami vendora i klientami.

Naszym klientem jest firma oferująca szybki dostęp do najnowszych technologii i innowacyjnych rozwiązań z obszaru IT. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w dystrybucji i współpracy z firmami z całego świata, implementują swoją wiedzę na lokalne działania wspierając swoich partnerów. Oferta składa się z pełnej gamy produktów, ze wszystkich obszarów technologii informatycznych takich jak m.in.: Data Center, CyberSecurity, sieci komputerowych, rozwiązań chmurowych, sprzętu komputerowego.

Opis stanowiska

  • Pozycjonowanie cenowe produktów i monitorowanie trendów rynkowych.
  • Budowanie efektywnych relacji biznesowych z dostawcami i klientami.
  • Analiza rotacji i planowanie zapasów magazynowych, koordynowanie zamówień i dostaw zgodnie z prognozami zakupów.
  • Współpraca z regionalnymi zespołami i producentami w zakresie promocji oraz analizy rynku, aktualnych trendów i możliwości rozwoju.
  • Efektywne zarządzanie gospodarką magazynową.
  • Realizacja planów sprzedażowych.
  • Analiza zapytań klientów i przygotowywanie ofert handlowych.
  • Podstawowe doradztwo technologiczne w zakresie oferowanych produktów.
  • Przygotowywanie i prezentowanie rozwiązań podczas spotkań, szkoleń i webinarów.

  • 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku handlowym w branży IT.
  • Umiejętność budowania relacji z klientami.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.
  • Dobra znajomość branży IT.
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (B2).
  • Mile widziane doświadczenie w pracy u dystrybutora IT.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B.
  • Możliwość pracy hybrydowej lub zdalnej.
  • Wynagrodzenie miesięczne wraz z systemem premiowym.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, ZFŚS, kursy językowe.
Kontakt
Monika Branka-Kotarba
Numer referencyjny
JN-052024-6430381

Sektor
Sprzedaż
Obszar
Sprzedaż B2B
Branża
Technology & Telecoms
Lokalizacja
Warszawa
Rodzaj umowy
Stała / Kontrakt B2B
Twoja aplikacja trafi do
System pracy
praca zdalna