Production Planning Manager

Jelcz - Laskowice Stała

Dodano 24/06/2022

  • odpowiedzialność za zespół około 16 osób
  • atrakcyjne warunki finansowe

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna działająca w branży automotive.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie zespołem planistów materiałowych, planistów produkcji oraz customer service
  • praca z systemem SAP
  • Codzienne wsparcie działu produkcji
  • Monitorowanie i aktualizacja zleceń produkcyjnych
  • Dążenie do ciągłego obniżania kosztów produkcji
  • Raportowanie do Dyrektora Łańcucha Dostaw
  • Współpraca z klientem wewnętrznym oraz zewnętrznym

  • Wykształcenie wyższe - kierunki logistyczne będą dodatkowym atutem
  • Min. 3 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem planowania produkcji
  • Zdolności przywódcze
  • Komunikatywność
  • Udokumentowane sukcesy w obszarze optymalizacji procesów
  • Znajomość systemu SAP
  • Min. komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • Dofinansowanie do wakacji
  • Liczne szkolenia
  • Możliwość korzystania z pracy zdalnej
  • Prywatną opiekę medyczną
Kontakt
Patryk Grygiel
Numer referencyjny
JN-062022-5659445

Sektor
Zakupy i Łańcuch Dostaw
Obszar
Zarządzanie łańcuchem dostaw
Branża
Industrial / Manufacturing
Lokalizacja
Jelcz - Laskowice
Rodzaj umowy
Stała