Project Manager( Fit-out Magazyny)

Warszawa Stała

Updated on 16/07/2021

  • Koorydnacja Projektów Fit-out
  • Zarządzanie Projektami magazynowymi

Naszym Klientem jest międzynarodowy fundusz nieruchomości specjalizujący się w projektach magazynowy.

Opis stanowiska

  • Koordynacja procesu związanego z przebudową oraz rozbudową hal magazynowych
  • Prowadzenie całości procesu związanego z budową fit-out
  • Dostosowywanie powierzchni magazynowych do standardów oraz oczekiwań najemców
  • Udział w procesie wyboru generalnego wykonawcy, a następnie koordynacja jego prac
  • Przygotowywaniu i kompletowanie dokumentów dotyczących realizowanych prac
  • Koordynacja uzyskania niezbędnych pozwoleń - współpraca z Urzędami

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Uprawnienia budowlane mile widziane
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Komunikatywności, sumienności i samodzielności
  • Elastyczności działania w zmieniających się warunkach

Oferujemy

  • Pracę przy ciekawych projektach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do realizowanych celów
  • Ambitne i profesjonalne środowisko pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
Kontakt
Krzysztof Butynski
Numer referencyjny
36386

Sektor
Nieruchomości, Budownictwo
Obszar
Zarządzanie projektami
Branża
Property
Lokalizacja
Warszawa
Rodzaj umowy
Stała
Twoja aplikacja trafi do
Numer referencyjny
36386