PRS Leasing Specialist (Wrocław)

Wrocław Kontrakt B2B

Updated on 07/05/2024

  • Międzynarodowy inwestor
  • Aktywne pozyskiwanie najemców

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy - poszukujemy osoby na stanowisko PRS Leasing Specialist. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za komercjalizację obiektów mieszkaniowych.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za poziom komercjalizacji obiektu mieszkaniowego
  • Prezentacja nieruchomości
  • Kompleksowa obsługa najemców podczas procesu wynajmu i dbanie o wysoki standard świadczonych usług
  • Zarządzanie umowami najmu, w tym przygotowywanie i monitorowanie dokumentacji
  • Koordynacja zapytań od najemców
  • Analiza i bieżące monitorowanie rynku nieruchomości
  • Raportowanie
  • Współpraca z agencjami nieruchomości
  • Współpraca z innymi działami firmy

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży nieruchomości (co najmniej 2-3lata)
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientami
  • Dobra organizacja pracy
  • Samodzielność, odpowiedzialność
  • Bardzo dobra znajomość j.angielskiego
  • Wysokie zdolności negocjacyjne, komunikacyjne i analityczne
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o kontrakt B2B
  • Bogaty pakiet socjalny
Kontakt
Karolina Tarniowa
Numer referencyjny
JN-052024-6417073

Sektor
Nieruchomości, Budownictwo
Obszar
Wynajem/Zarzadzanie/Sprzedaż Powierzchni Nieruchomości
Branża
Property
Lokalizacja
Wrocław
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B