Release Manager (IT Contracting - B2B)

Warszawa Kontrakt B2B

Updated on 10/11/2023

  • Realny wpływ na biznes i zapewnienie sukcesu organizacji.
  • Rozwój zawodowy i możliwości zdobycia nowych umiejętności.

Naszym klientem jest firma z branży energetycznej, która jest jedną z największych spółek użyteczności publicznej w Europie.

Opis stanowiska

Planowanie wersji:

  • współpraca z zespołem developerskim oraz interesariuszami w celu określenia zawartości wersji (tzw. changelog) i harmonogramu wydań
  • zarządzanie harmonogramem wydań

Zarządzanie cyklem życia wersji:

  • monitorowanie postępu prac nad daną wersją
  • identyfikowanie potencjalnych ryzyk i problemów związanych z wersjami, w tym także opracowywanie strategii ich rozwiązania

Zarządzanie środowiskami:

  • koordynacja prac związanych z wypuszczaniem nowych wersji do środowisk zintegrowanych, w szczególności do środowiska produkcyjnego, w tym:
  • przygotowanie harmogramu wdrożenia nowej wersji na środowisko produkcyjne, oznaczenie zależności nowej wersji na inne systemy oraz komunikacja z pozostałymi Release Managerami w celu uzgodnienia wymaganych prac zależnych

Udoskonalanie procesów:

  • doskonalenie procesów wypuszczania wersji poprzez analizę danych, identyfikację obszarów do poprawy i wdrażanie odpowiednich usprawnień w tym automatyzacja wdrożeń i standaryzacja procesów wdrożeń wypracowana z pozostałymi Release Managerami

Profil kandydata

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia w roli Release Manager
  • Znajomość cyklu produkcji oprogramowania i zarządzania wersjami
  • Znajomość metodologii zarządzania zmianą
  • Mile widziana znajomość praktyk DevOps

Oferujemy

  • Praca hybrydowa (1-2 dni w tygodniu praca z biura)
  • B2B Kontrakt na okres 5 miesięcy
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Kontakt
Karolina Strzoda
Numer referencyjny
JN-112023-6242455

Sektor
Informatyka
Obszar
Funkcje zarządcze
Branża
Technology & Telecoms
Lokalizacja
Warszawa
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B