Senior Buyer / Senior Purchasing Specialist - Direct

Tychy Stała PLN8.000 - PLN10.000

Dodano 08/06/2022

  • Atrakcyjny pracodawca - innowacyjne rozwiązania dla przemysłu
  • Obszar zakupów direct, wsparcie purchasing managera w komercyjnych obszarach

Naszym Klientem jest bardzo atrakcyjny pracodawca, który znany jest z innowacyjnych i inteligentnych rozwiązań dla przemysłu. Siedziba firmy znajduje się w Tychach

Opis stanowiska

  • Wyszukiwanie dostawców oraz podwykonawców w kraju i zagranicą i analiza rynku
  • Odpowiedzialność za obszar zakupowy (manufacturingowa strona)
  • Przygotowywanie oraz monitorowanie zamówień oraz reklamacji
  • Dbanie o terminowość dostaw oraz o rozwijanie relacji z dostawcami
  • Przeprowadzanie okresowych weryfikacji np. jakości zamawianych towarów (audyt i ocena dostawców)
  • Odpowiedzialność za dokumentacją: zamówienia, faktury, formularze, umowy etc.- z naciskiem na opiekowanie się tutaj przy umowach w szczególności np. żeby były aktualne itp.- nie tworzenie
  • Odpowiedzialność za prowadzenie postępowań zakupowych

Profil kandydata

  • Znajomość rysunku technicznego
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (krótkoterminowe wyjazdy)
  • Wymagane czynne prawo jazdy kategorii B
  • Znajomość procesu technologicznego wytwarzania detali idealnie: frezowanych i toczonych
  • Znajomość technologii obróbki wykańczającej (jako dodatkowy atut)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Doświadczenie w zakupach 3 lata+

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Karta multisport
  • Bbezpieczanie na życie (płatne przez pracodawcę)
  • Prywatna opieka medyczna
  • Bogaty fundusz świadczeń socjalnych
Kontakt
Bartlomiej Jurok
Numer referencyjny
JN-062022-5637904

Sektor
Zakupy i Łańcuch Dostaw
Obszar
Zakupy produkcyjne (bezpośrednie)
Branża
Industrial / Manufacturing
Lokalizacja
Tychy
Rodzaj umowy
Stała