(Senior) Konsultant/ka ds. Rekrutacji i Sprzedaży (IT)

Warszawa Stała

Updated on 10/05/2024

  • Lider rekrutacji stałych w Polsce
  • Aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych

Michael Page jest globalnym liderem w obszarze doradztwa personalnego i rekrutacji. Jako część PageGroup, od ponad 40 lat wspieramy zarówno klientów, jak i kandydatów, oferując profesjonalne usługi oraz wyznaczając światowe standardy rekrutacji.
Od kilku lat jesteśmy również numerem 1 w obszarze rekrutacji stałych w Polsce. W zakresie IT wspieramy klientów w poszukiwaniu talentów w obszarach: ERP/Data/Infrastruktura i Software.

Opis stanowiska

  • Budowanie oraz rozwój portfela klientów
  • Nawiązywanie proaktywnego kontaktu z potencjalnymi oraz obecnymi partnerami biznesowymi
  • Kompleksowa realizacja procesów rekrutacyjnych od etapu rozmów telefonicznych do złożenia oferty
  • Prowadzenie negocjacji z klientami oraz kandydatami w zakresie realizowanych zleceń
  • Budowanie relacji z kandydatami oraz wspieranie ich w procesie poszukiwania pracy
  • Utrzymywanie wysokiej jakości bazy danych
  • Udział w dodatkowych projektach oraz inicjatywach np. implementacji nowych rozwiązań, budowaniu strategii rozwoju zespołu czy doskonaleniu procesów

  • Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze sprzedaży, rekrutacji lub obsłudze klienta
  • Doświadczenie w pracy z klientem B2B lub firmie rekrutacyjnej będzie duży atutem
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 - umożliwiająca biznesową komunikację
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne oraz pozytywne nastawienie do wyzwań zawodowych
  • Nastawienie na realizację celów oraz poszukiwanie rozwiązań
  • Odpowiedzialność, proaktywność oraz tzw. "can do attitude"

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • System premiowy uzależniony od osiąganych wyników
  • Elastyczny model pracy (pracujemy hybrydowo)
  • Prywatna opieka medyczna dla całej rodziny
  • Jasna ścieżka rozwoju kariery
  • Dodatkowe dni urlopowe (w tym na Twoje urodziny!)
  • Bogaty pakiet szkoleń
  • Budżet elastyczny Sodexo
  • Nowoczesne biuro w ścisłym centrum - Varso Tower
Kontakt
Magda Tarkowska
Numer referencyjny
JN-052024-6415980

Sektor
Zarządzanie Zasobami Ludzkimi
Obszar
Rekrutacja i pozyskiwanie talentów
Branża
Business Services
Lokalizacja
Warszawa
Rodzaj umowy
Stała