(Senior) Konsultant/ka ds. Rekrutacji

Warszawa Stała

Updated on 27/06/2022

  • Lider rekrutacji stałych w Polsce
  • Top Employer 2022

O naszym kliencie

Poszukujemy osób, które chcą wykorzystywać swój talent w rozwoju kariery w rekrutacji/sprzedaży. Dołącz do Michael Page - firmy numer 1 w rekrutacjach stałych w Polsce i jedynej agencji rekrutacyjnej z tytułem TOP Employer.

Opis stanowiska

Twoje codzienne obowiązki to między innymi:

  • Budowanie relacji z kandydatami i klientami
  • Ocena i odpowiadanie na potrzeby każdego klienta, w celu zapewnienia wyjątkowej i terminowej obsługi
  • Zarządzanie relacjami z kandydatem od etapu wstępnych poszukiwań do złożenia oferty pracy
  • Doradzanie kandydatom np. w zakresie tworzenia CV i przygotowania się do rozmowy kwalifikacyjnej
  • Rozwój biznesu - proaktywny kontakt z potencjalnymi i aktualnymi klientami Michael Page

Profil kandydata

Poszukujemy osób, które na swojej ścieżce kariery miały styczność z rekrutacją, sprzedażą czy konsultingiem. Od kandydatów oczekujemy znajomości języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację. Jesteśmy otwarci na kandydatów o różnym poziomie doświadczenia zawodowego (od entry level do seniora).
(Senior) Konsultant/ka ds. rekrutacji w PageGroup powinien dzielić nasze wartości:

  • Pracujemy z pasją
  • Inspirujemy do zmian
  • Kochamy to, co robimy
  • Jesteśmy zespołem
  • Cenimy wytrwałość

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawowe i premie uzależnione od wyników)
  • Opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Dodatkowe dni urlopu (w tym na Twoje urodziny!)
  • Jasna ścieżka promocji - przejrzyście pokazujemy jak wyglądają możliwości rozwoju kariery w Michael Page
  • Elastyczny model pracy - Ty decydujesz czy pracujesz z domu czy z biura
  • Kolejny rok z rzędu jesteśmy w gronie Top Employer - naprawdę dobrze się u nas pracuje
  • Możliwość zdobywania doświadczenia u boku ekspertów - jesteśmy liderem usług rekrutacyjnych w Polsce
Kontakt
Magda Tarkowska
Numer referencyjny
JN-052022-5599072

Szczegóły oferty

Sektor
Zarządzanie Zasobami Ludzkimi
Obszar
Rekrutacja i pozyskiwanie talentów
Branża
Business Services
Lokalizacja
Warszawa
Rodzaj umowy
Stała