Software Quality Assurance Manager

Warszawa Stała

Updated on 23/04/2024

  • Praca zdalna
  • Umowa o Pracę

Naszym klientem jest rozpoznawalna firma poszukująca do swoich struktur QA Managera

Opis stanowiska

  • Uczestnictwo w planowaniu zasobów, doborze i rozwoju pracowników, motywowaniu i zarządzaniu wynikami pracy, a także zarządzanie wynikami pracy podległego zespołu.
  • Nadzór nad całością procesu testowania, w tym planowanie, koordynowanie i monitorowanie działań związanych z testowaniem oprogramowania. Tworzysz strategię testowania, określając priorytety testów oraz wybierając odpowiednie narzędzia i metodyki testowania.
  • Tworzenie i aktualizację planów testowych oraz scenariuszy testowych, zarówno manualnych, jak i zautomatyzowanych. Nadzorujesz procesy testowania funkcjonalnego, integracyjnego, etc.
  • Współpraca z zespołami programistycznymi i produkcyjnymi, aby zapewnić, że błędy zostaną zidentyfikowane, zgłoszone i naprawione na odpowiednim etapie procesu tworzenia oprogramowania.
  • Regularne raportowanie wyników testów i analiza danych dotyczących jakości, aby identyfikować obszary wymagające poprawy.

  • Znajomość procesów testowania oprogramowania oraz narzędzi i metodologii testowania.
  • Umiejętność planowania, koordynowania i monitorowania działań związanych z testowaniem.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz zdolność do efektywnej współpracy z różnymi zespołami projektowymi.
  • Umiejętność analizy danych oraz identyfikowania obszarów wymagających poprawy.
  • Znajomość standardów branżowych oraz umiejętność wdrażania najlepszych praktyk w dziedzinie zapewnienia jakości oprogramowania.
  • Znajomość narzędzi do zarządzania testami i raportowania wyników testów.
  • Doświadczenie w pracy na stanowiskach związanych z zapewnieniem jakości oprogramowania, w tym w roli testerów, analityków testów oraz poprzednie doświadczenie w roli Lead'a/Managera Testów.
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka, ubezpieczenie na życie i wiele innych
Kontakt
Piotr Jeziorski
Numer referencyjny
JN-022024-6333056

Sektor
Informatyka
Obszar
Rozwój systemów IT
Branża
Technology & Telecoms
Lokalizacja
Warszawa
Rodzaj umowy
Stała