Specjalista ds. Ekspansji - Kraków

Kraków Stała

Updated on 28/05/2021

  • Lider Budownictwa Jednorodzinnego
  • Ogólnopolski Deweloper Mieszkaniowy

Naszym klientem jest ogólnopolski deweloper oferujący kameralne i przytulne oraz energooszczędne domy, które zmieniają jakość życia mieszkańców.

Opis stanowiska

  • Wyszukiwanie lokalizacji
  • Analiza potencjalnych nieruchomości gruntowych m.in. lokalizacja, komunikacja, plany miejscowe i inne uwarunkowania
  • Współpraca z brokerami, agencjami nieruchomości, firmami obsługującymi rynek nieruchomości
  • Negocjowanie, przygotowanie i podpisanie umów przedwstępnych oraz przyrzeczonych zakupu nieruchomości
  • Uczestniczenie w spotkaniach z przedstawicielami Urzędów
  • Analiza MPZP pod kątem możliwości zabudowy
  • Współpraca z architektem, notariuszem oraz działem przygotowania i działem prawnym

Profil kandydata

  • Dobra znajomość oceny inwestycyjnej gruntu.
  • Minimum 2 letnie doświadczenie z udokumentowanymi sukcesami w zakupach gruntów.
  • Wykształcenie wyższe.
  • Dyspozycyjność, sumienność i bardzo dobra organizacja pracy, skuteczność i koncentracja na osiąganiu wyznaczonych celów, wysoka kultura osobista i komunikatywność, lojalność i identyfikacja z firmą

Oferujemy

  • Praca dla czołowego dewelopera mieszkaniowego
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • Kontrakt B2B,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy
  • Ubezpieczenie Zdrowotne
Kontakt
Patryk Gorzka
Numer referencyjny
JN-052021-2914546

Lokalizacja