Specjalista ds. Kontrolingu - branża logistyczna

International Stała

Updated on 14/04/2022

  • operator logistyczny zlokalizowany w Błoniu
  • odpowiedzialność za obszary kontrolingu biznesowego, finansowego i operacyjneg

Dla naszego klienta, operatora logistycznego, poszukujemy kandydata/tki na stanowisko Specjalisty ds. kontrolingu.

Opis stanowiska

  • Sporządzanie analiz na podstawie zgromadzonych danych finansowych
  • Przygotowywanie sprawozdawczości zgodnie ze standardami Grupy
  • Prognozowanie i planowanie przyszłych przedsięwzięć w oparciu o dane historyczne
  • Sprawdzanie opłacalności produktów oferowanych przez firmę
  • Współpraca przy tworzeniu budżetu
  • Kontrola kosztów
  • Współpraca przy tworzeniu strategii finansowych, krotko- i długoterminowych
  • Optymalizacja procesów, poprawa i rozwój narzędzi do zarządzania finansami w przedsiębiorstwie
  • Kontrola zamknięć miesiąca i danych z działu księgowości

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe (finanse, rachunkowość, ekonomia)
  • Doświadczenie w dziale kontrolingu, finansowym lub audycie zewnętrznym
  • Znajomość zasad rachunkowości zarządczej
  • Znajomość MS Excel w stopniu średnio-zaawansowanym
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

  • Możliwość brania udziału w dynamicznym rozwoju Firmy i wpływania na kierunki tego rozwoju.
  • Możliwość pracy w zespole doświadczonych specjalistów
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szereg benefitów (bezpłatna prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, karty sportowe, bogata oferta szkoleń i wiele innych)
Kontakt
Anna Pernal
Numer referencyjny
JN-052021-2571058

Sektor
Księgowość, Audyt, Podatki i Doradztwo
Obszar
Kontroling
Branża
Transport & Distribution
Lokalizacja
International
Rodzaj umowy
Stała
Twoja aplikacja trafi do
Anna Pernal