Specjalista ds. kontrolingu i raportowania

Warszawa Stała / Kontrakt B2B PLN9.000 - PLN12.000 miesięcznie (PLN108.000 - PLN144.000 rocznie)

Dodano 16/11/2023

  • Branża nieruchomości
  • Praca hybrydowa

Dla naszego klienta, dewelopera nowoczesnych nieruchomości mieszkaniowych oraz komercyjnych, poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. controllingu i raportowania.

Jest to ciekawa oferta dla osób mających doświadczenie w audycie ogólnym lub kontrolingu chcących rozwijać się w uznanej firmie z branży nieruchomości.

Opis stanowiska

  • Udział w cyklicznych zamknięciach
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych (P&L, BS, CF) wg UoR w ujęciu jednostkowym i skonsolidowanym
  • Wsparcie w przygotowywaniu budżetów, prognoz, planów i analiz finansowych
  • Przygotowywanie zestawień, analiz, raportów
  • Raportowanie wyników i analiza odchyleń
  • Współpraca z bankami w zakresie finansowania i raportowania
  • Pomoc w raportowaniu do instytucji zewnętrznych (NBP, GUS)
  • Obsługa audytu finansowego
  • Ścisła współpraca z CFO, księgowością i innymi działami

  • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy w audycie ogólnym lub w kontrolingu/analizie/raportowaniu (mile widziane w branży nieruchomości)
  • Dobra znajomość Excela
  • Praktyczna znajomość sporządzania sprawozdań fin. (wymóg konieczny)
  • Pozytywne nastawienie, otwartość, zaangażowanie, współpraca z zespołem

Oferujemy

  • Umowa o pracę lub umowa B2B
  • Hybrydowy model pracy (1 dzień w tygodniu pracy zdalnej)
  • Prywatna opieka medyczna, karta multisport
  • Dofinansowanie do miejsca parkingowego
  • Premia roczna
Kontakt
Hubert Tomasik
Numer referencyjny
JN-112023-6250049

Sektor
Księgowość, Audyt, Podatki i Doradztwo
Obszar
Kontroling
Branża
Property
Lokalizacja
Warszawa
Rodzaj umowy
Stała / Kontrakt B2B