Specjalista ds. Logistyki i Zaopatrzenia (Nowy Tomyśl)

Grodzisk Wielkopolski Stała

Dodano 07/04/2022

  • Producent opakowań dla przemysłu.
  • Miejsce pracy: Nowy Tomyśl.

Naszym klientem jest producent opakowań dla przemysłu kosmetycznego, farmaceutycznego, spożywczego oraz chemicznego. W związku z rozwojem struktur wewnętrznych poszukujemy pełnych zaangażowania kandydatów na stanowisko Specjalista ds. Logistyki i Zaopatrzenia.

Opis stanowiska

  • Zlecanie i koordynowanie transportów,
  • Zapewnienie ciągłości wysyłek i dostaw w celu niezakłóconego funkcjonowania przedsiębiorstwa,
  • Kontrola terminowości załadunków i dostaw,
  • Dostarczanie informacji klientom i obsłudze klienta o statusie ich przesyłek,
  • Współpraca z agencjami celnymi,
  • Kompletowanie dokumentów przewozowych,
  • Zamawianie innych produktów i usług dla potrzeb spółki,
  • Opracowywanie raportów, statystyk i analiz dotyczących transportów,
  • Ciągła optymalizacja zakupów zgodnie z polityką zakupową spółki.

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy - min. 1 rok,
  • dobra znajomość j. angielskiego,
  • umiejętności organizacyjne,
  • skrupulatność i sumienność,
  • dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • współpraca w przyjaznej atmosferze w zgranym zespole,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.
Kontakt
Milena Dominiak
Numer referencyjny
JN-032022-5407738

Sektor
Zakupy i Łańcuch Dostaw
Obszar
Logistyka - Produkcja
Branża
Industrial / Manufacturing
Lokalizacja
Grodzisk Wielkopolski
Rodzaj umowy
Stała