Specjalista ds. logistyki - Procurement

Bielsko-Biała Stała

Updated on 09/05/2022

  • Specjalista z obszaru logistyki / logistyki zaopatrzenia
  • Międzynarodowa firma produkcyjna - zdywersyfikowani odbiorcy

Naszym Klientem jest rozpoznawalna,międzynarodowa firma produkcyjna o zdywersyfikowanym profilu odbiorców.

Opis stanowiska

  • Analiza potrzeb materiałowych, prognozowanie i dostosowywanie przewidywań do potrzeb
  • Odpowiedzialność za kontakt z dostawcami (potwierdzanie dat dostaw, przygotowywanie raportów zapotrzebowania do dostawców)
  • Potwierdzanie możliwości realizacji planów produkcji odnośnie dostępności materiałów , kontrolowanie łańcucha dostaw materiałów
  • Współpraca z innymi oddziałami firmy odnośnie zamówień i przepływu dokumentów zakupowych i przewozowych
  • Optymalizacja stanu zapasów
  • Organizacja dostaw materiałów oraz czynności celnych

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe;
  • Doświadczenie pracy w zakładzie produkcyjnym na podobnym stanowisku - obszar logistyka, zaopatrzenie,customer service;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne;
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel;
  • Umiejętność pracy w szybkim tempie i w dynamicznie zmieniającym się środowisku

Oferujemy

  • Zatrudnienie na pełen etat w ramach umowy o pracę stałą ze wszystkimi świadczeniami
  • Pakiet medyczny

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Praca w międzynarodowym środowisku

  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Kontakt
Bartlomiej Jurok
Numer referencyjny
JN-052022-5597801

Sektor
Zakupy i Łańcuch Dostaw
Obszar
Logistyka
Branża
Industrial / Manufacturing
Lokalizacja
Bielsko-Biała
Rodzaj umowy
Stała