Specjalista ds. logistyki

Zawiercie Stała

Updated on 05/05/2021

  • Specjalista ds. Logistyki
  • Międzynarodowy producent komponentów dla branż przemysłowych

Dla naszego klienta, międzynarodowego producenta komponentów dla branż przemysłowych poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Logistyki ze znajomością języka angielskiego. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynację całego procesu realizacji zamówienia poprzez aktywną współpracę z innymi funkcjami łańcucha dostaw, takimi jak obsługa klienta, magazyn, planowanie. Osoba ta odpowiedzialna będzie również za kwestie związane z dokumentacją.

Opis stanowiska

  • Planowanie i organizowanie wysyłek w oparciu o dostępność produktów i zapotrzebowania klienta
  • Przygotowanie dokumentów wysyłkowych (dokumenty dostawy, faktury, dokumenty exportowe)
  • Przyjmowanie zamówień
  • Śledzenie przesyłek w celu zapewnienia jak najwyższej terminowości dostaw
  • Koordynacja procedur logistycznych w celu maksymalizacji jakości dostaw
  • Dostarczanie informacji klientom i obsłudze klienta o statusie ich przesyłek
  • Prowadzenie ewidencji dostaw w systemie ERP
  • Kontakt z agencją celną oraz współpraca z działem planowania

  • Doświadczenia w logistyce, transporcie lub na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w pracy z systemem SAP,
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku,
  • Biegłość w obsłudze ms office ze szczególnym uwzględnieniem programu excel,
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność pracy w grupie,
  • Komunikatywność, otwartość i zdolność szybkiego przystosowywania się do zmian,
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy oraz priorytetyzacji zadań
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny (język niemiecki będzie atutem)

Oferujemy

  • Praca w rozwijającym się zakładzie produkcyjnym
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Benefity pozapłacowe
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
Kontakt
Bartlomiej Jurok
Numer referencyjny
JN-042021-2554611

Lokalizacja