Specjalista ds. obsługi Klienta (Dział eksportu)

Nysa Stała

Updated on 12/04/2022

  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • doświadczenie w obsłudze Klienta

Naszym Klientem jest firma produkcyjna z ponad 100 letnią tradycją będąca częścią międzynarodowej grupy.

Opis stanowiska

  • Przygotowanie i wysyłka ofert
  • Kontakt telefoniczny i mailowy z Klientami
  • Utrzymywanie i rozwijanie dobrych relacji biznesowych
  • Wsparcie działu sprzedaży w kontakcie z Klientem
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy: logistyka, produkcja, księgowość

  • Język angielski na poziomie B2/C1 lub niemiecki na poziomie B1/B2
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w obsłudze Klienta zagranicznego
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju i udziału w szkoleniach
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Kontakt
Konrad Kopciuch
Numer referencyjny
JN-042022-5420756

Sektor
Customer Service
Obszar
Łańcuch dostaw
Branża
Industrial / Manufacturing
Lokalizacja
Nysa
Rodzaj umowy
Stała