Specjalista ds. planowania produkcji

Częstochowa Stała

Dodano 07/03/2022

  • Doświadczenie w obszarze planowania w firmie produkcyjnej
  • Bardzo dobra znajomość Excel i mile widziane SAP

Naszym Klientem jest rozpoznawalna firma z branży FMCG z okolic Częstochowy. Z racji na dynamiczny rozwój organizacji firma poszukuje ambitnych osób, które zasilą zespół planistyczny. Firma gwarantuje swoim Klientom najwyższej jakości produkty, a pracownikom atrakcyjne miejsce pracy.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za przygotowywanie dziennego planu produkcji;
  • Efektywne wykorzystanie mocy produkcyjnych;
  • Weryfikowanie dostępności materiałów do realizacji planów produkcyjnych oraz reagowanie w sytuacjach zagrożenia realizacji planu.
  • Przygotowywanie raportów i analiz wskaźników logistyczno-produkcyjnych

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
  • Znajomość procesów planowania produkcji i mechanizmów MRP - SAP;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Umiejętność analitycznego myślenia i zdolności organizacyjne;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie ułatwiającym swobodną komunikację
  • Umiejętność pracy w zespole;

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w innowacyjnej organizacji;
  • Praca w zgranym zespole w sprzyjającej atmosferze;
  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne warunki finansowe zależne od kompetencji i doświadczenia
Kontakt
Paulina Blaszczyk
Numer referencyjny
JN-032022-5374025

Sektor
Zakupy i Łańcuch Dostaw
Obszar
Planowanie produkcji
Branża
Industrial / Manufacturing
Lokalizacja
Częstochowa
Rodzaj umowy
Stała