Specjalista ds. planowania produkcji

Gliwice Stała

Updated on 07/06/2021

  • Międzynarodowa firma, światowy lider produkcji zabezpieczeń
  • Specjalista ds. planowania produkcji

Dla naszego Klienta, światowego lidera produkcji systemów zabezpieczeń zlokalizowanego około 20 km na zachód od Gliwic poszukujemy kandydatów na stanowisko specjalisty ds. planowania produkcji ze znajomością języka angielskiego.

Opis stanowiska

  • Planowanie produkcji półfabrykatów i wyrobów gotowych;
  • Przygotowanie planu produkcji maszyn i gniazd produkcyjnych, w tym przebudowy i postoje;
  • Tworzenie zleceń produkcyjnych w programie SAP / IFS dla poszczególnych maszyn i produktów;
  • Zamawianie materiałów według obliczeń i rzeczywistego zapotrzebowania;
  • Pomoc w rozwiązywaniu problemów związanych z opóźnionymi dostawami, brakami materiałów, zmianami harmonogramów klientów i anulowaniem zamówień klientów;
  • Obliczanie i tworzenie zapotrzebowania na materiały, surowce i półfabrykaty.

  • Wykształcenie wyższe o profilu związanym z planowaniem / logistyką - mile widziane;
  • 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze planowania produkcji;
  • Doświadczenie w zarządzaniu zapasami;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny;
  • Doświadczenie w pracy z systemem SAP;
  • Biegłość w obsłudze ms office ze szczególnym uwzględnieniem programu excel,
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność pracy w grupie,
  • Komunikatywność, otwartość i zdolność szybkiego przystosowywania się do zmian

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w globalnej firmie produkcyjnej;
  • Wpływ na działanie operacyjne działu;
  • Interesująca praca w innowacyjnym, międzynarodowym środowisku;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z pakietem benefitów.
Kontakt
Bartlomiej Jurok
Numer referencyjny
JN-052021-2575504

Lokalizacja