Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Gliwice Stała

Updated on 13/09/2023

  • Międzynarodowa firma produkcyjna
  • Nowo utworzone stanowisko w strukturach organizacji

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy z branży industrialnej, będącej jednym z 3 największych producentów na świecie w swojej kategorii produktowej, zatrudniającej przeszło 2000 osób, obsługującej największych i najbardziej prestiżowych klientów w swojej branży, generującej obroty przekraczające 0.5 mld Euro rocznie, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Wsparcia Sprzedaży.

Opis stanowiska

  • Codzienna obsługa komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej w projektach klientów
  • Kontrolowanie przetwarzania spraw związanych ze sprzedażą klienta i śledzenie wyników
  • Zapewnienie ścisłej wymiany informacji z sąsiednimi działami i zespołami
  • Wspieranie pozyskiwania klientów oraz nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami
  • Tworzenia związanych z klientem ocen, statystyk, protokołów i raportów
  • Przetwarzania zapytań klientów (RFQ), koordynowania kalkulacji ofert
  • Tworzenie i koordynowanie dokumentacji istotnych dla oferty (np. zestawienia kosztów itp.)
  • Przygotowywania i nadzorowania wizyt klientów (wewnętrznych/zewnętrznych)
  • Tworzenia prezentacji i raportów dla klientów oraz udziału w spotkaniach projektowych i negocjacjach z klientami
  • Przetwarzanie i śledzenie zamówień, otwartych płatności
  • Nadzorowanie i utrzymywanie portalu klienta B2B

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego na tożsamym stanowisku w branży industrialnej
  • Dobra znajomości MS Office i SAP
  • Dobra znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie, znajomość niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Otwartości na podróże służbowe
  • Bardzo wysokie umiejętności rozwiązywania problemów
  • Bardzo dobra umiejętność komunikacji
  • Mile widziana umiejętność zarządzania projektami

Oferujemy

  • Atrakcyjne ubezpieczenie grupowe
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy
  • Dofinansowanie posiłków w kantynie pracowniczej
  • Możliwość udziału w szkoleniach zarówno w ramach Grupy, jak i w szkoleniach zewnętrznych, dzięki którym podniesiesz swoje kwalifikacje
Kontakt
Wiktor Mickiewicz
Numer referencyjny
JN-072023-6127316

Sektor
Sprzedaż
Obszar
Sprzedaż B2C
Branża
Industrial / Manufacturing
Lokalizacja
Gliwice
Rodzaj umowy
Stała