Specjalista ds. Zakupów

Poznań Stała

Dodano 04/03/2022

  • Światowy lider w produkcji i technologii do sterowania przepływu wody.
  • Miejsce pracy: Rogoźno (powiat obornicki).

Dla naszego Klienta - światowego lidera w rozwoju i produkcji technologii do sterowania przepływem wody oraz oferującego zaawansowane rozwiązania do sterowania przepływu powietrza, gazów, olejów i paliw - w związku z intensywnym rozwojem struktur poszukujemy pełnych pasji oraz zaangażowania Kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Zakupów.

Opis stanowiska

  • Zapewnianie ciągłości produkcji poprzez zamawianie materiałów bezpośrednio produkcyjnych oraz usług,
  • Obsługa logistyczna związana z transportem materiałów produkcyjnych,
  • Sporządzanie zamówień w wewnętrznym systemie informatycznym,
  • Współpraca z działem planowania produkcji, jakości, konstrukcji, magazynu oraz działem księgowości,
  • Negocjowanie warunków handlowych,
  • Poszukiwanie nowych dostawców,
  • Budowa oraz rozwijanie dobrych relacji z dostawcami,
  • Aktualizacja danych logistycznych w wewnętrznym systemie informatycznym.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym,
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu nowych dostawców oraz negocjowaniu warunków współpracy,
  • Otwarty umysł i inicjatywa w działaniu,
  • Chęć samorozwoju.

Oferujemy

  • Praca w firmie o uznanej marce na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Realna możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pakiet szkoleń oraz dodatkowych benefitów.
Kontakt
Milena Dominiak
Numer referencyjny
JN-032022-5289949

Sektor
Zakupy i Łańcuch Dostaw
Obszar
Zakupy produkcyjne (bezpośrednie)
Branża
Industrial / Manufacturing
Lokalizacja
Poznań
Rodzaj umowy
Stała