Specjalista ds. zamówień (Inwesytycja Greenfield)

Rzeszów Stała

Dodano 23/02/2022

  • Międzynarodowa firma produkcyjna w Stalowej Woli
  • Specjalista ds. zakupów i zaopatrzenia z językiem angielskim

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z kapitałem koreańskim z branży produkcyjnej. Jest to największa inwestycja w strefie ekonomicznej w całym kraju.

Opis stanowiska

Odpowiedzialność za sprawdzanie i zawieranie umów zakupowych.

Pozyskiwanie, negocjowanie, zarządzanie umowami i eksploatacją zasobów niezbędnych do funkcjonowania zakładu i produkcji (DSE, logistyka, firmy celne, itp.).

Zarządzanie zamówieniami na budowę i różne pozycje inwestycyjne.

Lokalizacja drobnych prac budowlanych i konserwacyjnych oraz wyposażenia.

Zarządzanie systemem zakupów (przepisy i procesy, IT, ISO, itp.).

Wystawianie i przekazywanie dokumentów zakupowych.

Stworzenie otaczającej infrastruktury niezbędnej do rozbudowy nowej fabryki.

Profil kandydata

Wykształcenie wyższe.

Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.

Zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny).

Zdolność do pisania raportów, umów i korespondencji.

Umiejętność skutecznego komunikowania się z pracownikami organizacji.

Zdolność do rozwijania i utrzymywania produktywnych i pozytywnych relacji z dostawcami.

Umiejętność biegłego posługiwania się pakietem Microsoft Office oraz znajomość systemu SAP.

Oferujemy

Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
Praca w największej inwestycji w strefie ekonomicznej w Polsce.
Udział w ciekawych projektach.
Praca w międzynarodowym środowisku.

Kontakt
Justyna Choroba
Numer referencyjny
JN-022022-5280512

Sektor
Zakupy i Łańcuch Dostaw
Obszar
Zakupy produkcyjne (bezpośrednie)
Branża
Industrial / Manufacturing
Lokalizacja
Rzeszów
Rodzaj umowy
Stała