Starszy Analityk Finansowy Projektów

Warszawa Stała / Kontrakt B2B PLN11.000 - PLN13.000 miesięcznie (PLN132.000 - PLN156.000 rocznie) praca zdalna

Dodano 03/11/2023

  • Spółka energetyczna
  • Warszawa Śródmieście

Naszym Klientem jest jedna z największych na rynku firma z branży energetycznej.

Opis stanowiska

  • Walidacja danych finansowych: sprawdzanie poprawności wszelkich danych finansowych związanych z projektami, obejmujących koszty operacyjne, inwestycyjne i inne aspekty budżetowe, identyfikacja i eliminacja wszelkich błędów, nieścisłości lub nieprawidłowości w danych finansowych

  • Współpraca z zespołem projektowym: aktywna współpraca z zespołem projektowym w celu zrozumienia potrzeb finansowych i dostarczania odpowiednich informacji

  • Procesy zamówień i umów: monitorowanie zgodności procesów związanych z zamówieniami i umowami w kontekście budżetu projektowego, monitorowanie faktur, płatności, oraz zobowiązań finansowych

  • Dokumentacja finansowa: prowadzenie kompleksowej dokumentacji dotyczącej finansów projektów, zapewniającej transparentność i dostępność informacji.

  • Kontrola i analiza budżetów projektów: monitorowanie budżetów projektów, analiza odchyleń

  • Identyfikacja ryzyk projektowych: identyfikacja i ocena potencjalnych ryzyk, w tym w szczególności finansowych, ze szczególnym uwzględnieniem wpływu na budżet i osiągnięcie celów projektowych

  • Raportowanie finansowe: przygotowywanie raportów zarządczych dotyczących postępu projektów uwzględniających analizę kosztów, prognozy budżetowe i ewentualne odchylenia od planów

  • Przygotowywanie prognoz finansowych: tworzenie prognoz finansowych dla projektów, uwzględniając zmiany w zakresie, czasie lub kosztach

  • Opracowywanie analiz rentowności

  • Sugerowanie optymalizacji

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku / w dziale analiz, kontrolingu

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min.B2)

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz interpersonalne

  • Komunikatywność oraz umiejętność nawiązywania relacji

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)

  • Inicjatywa, samodzielność, kreatywność

Oferujemy

  • opieka medyczna

  • karty przedpłacowe

  • ubezpieczenie na życie

  • fundusz świadczeń socjalnych
  • praca w trybie hybrydowym
  • parking dla pracowników
Kontakt
Malgorzata Pleban
Numer referencyjny
JN-112023-6237041

Sektor
Księgowość, Audyt, Podatki i Doradztwo
Obszar
Kontroling
Branża
Energy & Natural Resources
Lokalizacja
Warszawa
Rodzaj umowy
Stała / Kontrakt B2B
Twoja aplikacja trafi do
System pracy
praca zdalna