Starszy Specjalista ds. Zakupów - Capex

Wałbrzych Stała

Updated on 19/03/2024

  • praca dla osoby z doświadczeniem w zakupach inwestycyjnych
  • greenfield - międzynarodowa firma produkcyjna

Nasz Klient międzynarodową firmą produkcyjną - z branży automotive będąca aktualnie w fazie inwestycji green-field.

Opis stanowiska

  • Projektowe zakupy maszyn, narzędzi i części zamiennych dla europejskich zakładów produkcyjnych
  • Negocjacje cenowe i ustalenia techniczne z dostawcami
  • Zarządzanie cyfrową platformą zakupową
  • Nominacja dostawców i monitorowanie realizacji zamówień
  • Identyfikacja oszczędnościowych działań w celu osiągnięcia celów zakupowych
  • Rozwiązywanie awaryjnych sytuacji z dostawcami

  • Doświadczenie w globalnym sourcingu i w zakupach technicznych
  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej
  • Biegła znajomość j. angielskiego, niemiecki mile widziany
  • Umiejętności negocjacyjne i analityczne
  • Umiejętność pracy w globalnym zespole
  • Znajomość prawa jazdy kat. B

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu w siedzibie naszej firmy w Wałbrzychu
  • Prywatną opiekę medyczną Luxmed
  • Grupowe ubezpieczenie i PPK
  • Elastyczny czas pracy
  • Zakładowy Funduszu Świadczeń Socjalnych, dofinansowanie do karty Multisport, kursy j. angielskiego
  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
Kontakt
Sara Bielska
Numer referencyjny
JN-042023-6033680

Sektor
Zakupy i Łańcuch Dostaw
Obszar
Zakupy produkcyjne (bezpośrednie)
Branża
Industrial / Manufacturing
Lokalizacja
Wałbrzych
Rodzaj umowy
Stała