Supply Chain Manager - Appliance Production

Śląskie Stała

Dodano 10/08/2021

  • Międzynarodowa organizacja działająca w branży produkcyjnej
  • Zarządzaniem operacyjne i strategiczne działami Logistyka, Magazyn, Planowanie..

Naszym klientem jest globalna organizacja - produkcja seryjna o dużej liczbie komponentów. Wieloletnia działalność i rozwój pozwoliły naszemu klientowi odegrać kluczową rolę w czołówce firm z tego sektora. Wspierając dalszy rozwój firmy poszukujemy kandydata, który byłby zainteresowany podjęciem długoterminowej współpracy na stanowisku Supply Chain Manager-a zakładu, który jest zlokalizowany na Śląsku.

Opis stanowiska

  • Nadzór oraz koordynacja prac podległych obszarów (logistyka, production planing, material planing, obsługa Klienta, magazyn)
  • Tworzenie i realizacja strategii łańcucha dostaw dla zakładu
  • Analiza i optymalizacja przepływów wewnętrznych, rekomendowanie zmian mających na celu ich usprawnienie
  • Utrzymanie i poprawa wskaźników operacyjnych firmy w tym: poziom zapasów, obsługa Klienta
  • Zarządzanie ludźmi w obszarze podległych obszarów w tym rozwój kluczowych kompetencji pracowników

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym na podobnym stanowisku min. 4 lata
  • Doświadczenie w operacjach, zarządzaniu zapasami, procesach MRP i lean manufacturing
  • Znajomość systemów informatycznych stosowanych w gospodarce materiałowej;
  • Bardzo dobre umiejętności negocjacyjne, komunikacyjne oraz interpersonalne
  • Orientacja biznesowa i zdolność do rozwiązywania problemów
  • Wykształcenie wyższe logistyczne lub ekonomiczne
  • Płynna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej organizacji o mocnej pozycji rynkowej i wysokiej kulturze zarządzania
  • Dużą samodzielność w działaniu i udział w strategicznym projekcie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia prac
Kontakt
Marcin Fleszar
Numer referencyjny
JN-082021-2957331

Lokalizacja